Összefoglalás

Nemzeti Liga, 7. forduló – 2017. október 12-én, 18.30 óra

60. perc: Fekete kap kétperces büntetést, a hetest Saldatsenka hárítja. Heteshez jutunk mi is, Baranau értékesíti. Aztán akcióból is betalál a szélsőnk. Varázslatos második félidővel lemostuk a pályáról az ellenlábas, megvan az idény első idegenbeli diadala. A végeredmény: Vaslui - SzKC 19-31.

57. perc: Krivokapics gól, jó védekezés. Balázs irányít. Tálas góljával tíz közte. 19-29

54. perc: Hetesből veszik be kapunkat. Dragas újabb találata, teljes a csend a csarnokban, pedig majdnem telt ház van. 19-27

52. perc: Krivokapics löket, lassan rászámolunk, ebben a felvonásban eddig négy gólt kaptunk. 18-26

50. perc: Teljesen összeestek a hazaiak, mi pedig ezt ki is használjuk. Krivokapics találata. 18-25

48. perc: Ghita szépen megy el a védője mellett, bepattintja. Saldatsenka védése. Kuzmanoszki marad szabadon a félkörnél, már hat ide. 18-24

45. perc: Újból néggyel vezetünk, Dragas a gólszerző. Közben öt közte, újból Dragas. 17-22

43. perc: Mihalcea hetest értékesít. Az egyik hazai kézilabdázó szorul egészségügyi ellátásra, áll a játék. 17-20

41. perc: Két kimaradt lehetőség. 17-19

39. perc: Ghita találata, a következő támaádsnál védik átlövését. 16-19

37. perc: Jó védekezés, Szadovij találata, négy közte. Ebből farag az ellenlábas. 15-18

35. perc: Da Rosa védése, Vilovszki gólja. 14-17

33. perc: A hazaiaké az első gól a pihenőt követően. Mihalcea és Kuzmanoszki találata követi. 14-16

30. perc: Jó védekezés, Kovacevicet indítjuk, bedobja. Kiegyensúlyozott első félidőt követően egy találattal vezetünk. A szünetben: Vaslui-SzkC 13-14.

28. perc: Sorozatban négyet lövünk, Dragas is betalál, így visszavesszük az előnyt. Rögtön egyenlítenek. 13-13

26. perc: Kovacevic újból megzörgeti a hálót. Védés, Mihalcea kiegyenlít. 12-12

24. perc: A hazaiaktól küldenek ki egy játékost. Kovacevic farag a hátrányból. Időt kér az ellenfél. 12-10

23. perc: Hosszas támadás, így sok idő lejárt a kiállításból. Saldatsenka bravúrja. Mielőtt kiegészülnénk betalálnak. 12-9

21. perc: Smiley face Goran Kuzmanoszki kétperces kiállítás. 11-9

19. perc: Szinte sorcsere volt, a kapunkban Saldatsenka. Kuzmanoszki kezdést követően gyorsan bepattintja. 10-9

17. perc: Csog váltja Kovacevicet, Dragas pedig Szadovijt. Ghita is bejön, rögtön gólt vág. 9-8

15. perc: Baranau találata, egyben emberelőnyt harcol ki. Viloszki is megszerzi első gólját. 7-7

13. perc: Kovacevic próbálkozását hárítja a kapus. Jó védekezés, Baranau gólja. 6-5

11. perc: Smiley face SzKC időkérés. 6-4

10. perc: Egyenlő, Krivokapics lövését védik, először vezet a hazai. 5-4

8. perc: Da Rosa védése. Szadovij bombagólja. Túloldalt szinte lemásolják. 3-4

6. perc: Egy kivédekezett támadást követően eladott labda, leindítanak, faragnak a hátrányból. Kovacevic csavarja mellé. 2-3

3. perc: Hetesből Baranau szerzi az első találatot, egyenlítenek. Szadovij, majd Kovacevic gólja. 1-3

Mi hozzuk játékba a labdát. A kezdőcsapatunk: Da Rosa - Kovacsevics, Szadovij, Vilovszki, Szőke, Krivokapics, Baranau.

Bemutatták a csapatokat, fekete mezben játszunk mi, pirosban a hazaiak.

Pár hetes kényszerpihenőt követően felkerült a játékvezetői lapra Cristian Ghita neve. Tálas Huba sem hiányzik, miután nem kapott eltiltást a legutóbbi kiállítását követően.

A hetedik játéknapon ebben az idényben a harmadik idegenbeli találkozónkat játsszuk a Nemzeti Ligában. Eddig nem sikerült a pontszerzés, végre ezt az átkot megtörnénk a HC Vaslui otthonában.