Összefoglalás

Nemzeti Liga, 6. forduló – 2017. október 5-én, 17.15 óra

60. perc: Smiley face Időkérés Messziről lövik el, Da Rosa lehúzza. Vége a mérkőzésnek. Egy pontot a végjátékban itthon tartottunk. A végeredmény: SzKC - Dunarea 24-24.

60. perc: Smiley face Időkérés Dunarea, még 9 mp van hátra. 24-24

60. perc: Da Rosa védése, Dragas ziccere, kirúgja a kapus. A kipattanó a miénk. Szabálytalankodnak, kék lap, hetes. Baranau áll a vonalhoz. Belövi. 24-24

59. perc: Da Rosa bravúrja .Dragas újabb hetest harcol ki. Branau ezt is értékesíti. 23-24

57. perc: Dragas hetest harcol ki, Baranau belövi. 22-24

56. perc: A volt játékosunk, Peric az ötödik találatát jegyzi. Kimaradt lehetőség, még egy vendég találat. Időt kér edzőnk. 21-24

55. perc: Smiley face Időkérés Dunarea. 21-22

55. perc: Smiley face Milos Dragas 21-22

53. perc: Mihalcea Andrei kihagyja az ötödik hetesét. 20-22

53. perc: Smiley face Uros Vilovszki 20-22

51. perc: Újra emberelőnyben. 19-22

51. perc: Smiley face Időkérés SzKC. 19-22

50. perc: Nem tudjuk kihasználni az emeberelőnyt, sőt egy gólt kapunk. 19-21

48. perc: Smiley face Uros Vilovszki. Emberelőnyben. 19-20

46. perc: Szőke ziccere, a felső kapufáról kifele perdül. Nincs egyenlítés. 18-19

44. perc: Smiley face Mihalcea Andrei magabiztosan hetesből. 18-19

42. perc: Smiley face Uros Vilovszki 17-19

41. perc: Kétszer zörgeti meg a hálót az ellenfél, a másodiknál egy védő lábáról pattant a labda az ellentámadó kezébe. 16-18

40. perc: Smiley face Antonijo Kovacevic 16-16

38. perc: Smiley face Uros Vilovszki kiegyenlít. 15-15

35. perc: Smiley face Mihalcea Andrei harmadik hetesét is értékesíti. 14-15

35. perc: Kovacevic kapufája. 13-15

32. perc: Smiley face Mihalcea Andrei hetesből. 13-14

31. perc: A vendégeké a második félidő első találata. 12-14

Vége az első felvonásnak, az ellenlábas rendre előnyben volt. A szünetig közel kerültünk. Pontosabb játék kell a győzelemhez. A félidőben: SzKC - Dunarea 12-13.

30. perc: Smiley face Vjacseszlav Szadovij újból megrázza magát. 12-13

30. perc: Rossz passz, egyenlítés helyett kettő oda. 11-13

29. perc: Smiley face Vjacseszlav Szadovij átlövése. 11-12

28. perc: Smiley face Időkérés Dunarea. 10-11

28. perc: Smiley face Goran Kuzmanoszki ellentámadásból. 10-11

27. perc: Smiley face Mihalcea Andrei hetesből. 9-11

27. perc: Szadovij lövését blokkolják, ellentámadás, bedobják. 8-11

25. perc: Smiley face Milorad Krivokapics 8-10

24. perc: Smiley face SzKC-időkérés. 7-10

24. perc: Baranau szélről, a kapusba. 7-9

22. perc: Da Rosa ziccert véd. 7-9

21. perc: Smiley face Milorad Krivokapics gólja, a negyedik. 7-9

19. perc: Smiley face Dragas lövését hárítják, félkör az ellenlábasnál. Baranau farag a hátrányból. 6-7

17. perc: Kuzmanoszkit Balázs váltja. 5-7

16. perc: Szőke védekezik Tálas kiállítását követően. Kimarad három támadásunk, a vendégek újból előnyben. 5-6

13. perc: Milorad Krivokapics kiegyenlít, a harmadik találata. 5-5

11. perc: Fél percig kettős emberelőnyben játszhatunk. Baranau gyorsan beteker egyet. 4-5

10. perc: Smiley face Milorad Krivokapics 3-4

10. perc: Gyorsan kiegyenlítődik az emberhátrány. Kiküldenek egyet a vendégektől is. 2-4

9. perc: Smiley face Tálas Huba piros, majd kék lapot kap. A játékvezetők szerint lekönyökölte ellenfelét. 2-4

9. perc: Dragas lövése mellé pattan. Hetesből, ellentámadásból lő gólt a Dunarea. 2-4

8. perc: Smiley face Tálas Huba szép akció után. 2-2

7. perc: Blokkolják Krivokapics lövését. 1-2

5. perc: Smiley face Milorad Krivokapics jegyzi az első találatunkat. 1-2

4. perc: Hetesből szerzi a második találatot az ellenfél. 0-2

4. perc: Megvan Da Rosa első védése. 0-1

3. perc: Krivokapics próbálkozását védi a kapus, a vendégeké az első gól. 0-1

Mi hozzuk játékba a labdát. A kezdőcsapatunk: Da Rosa - Baranau, Krivokapics, Kuzmanoszki, Tálas, Dragas, Kovacsevics.

Bemutatták a csapatokat, fekete mezben játszunk mi, világos kékben a vendégek.

Melegít a két együttes, érkeznek a szurkolók a lelátókra.

Ezúttal Golubovic és Voinea mellett Ghita maradt ki a keretből. Átlövőnk lábsérüléssel bajlódik.

A Dunarea Calarasi keretében két olyan kézilabdázó van, akik játszottak az SzKC-ban is: Irakli Chikovani és Josip Peric.

A negyedik hazai találkozót játsszuk, eddig százszázalékos a teljesítményünk saját közönségünk előtt. Ezt tartanánk.