Ifi 1: Folytatták remek sorozatukat

E-mail Nyomtatás PDF

Nem okozott gondot a maximális pontszám begyűjtése a Székelyudvarhelyi ISK-KC együttesének az ifjúsági 1-es bajnokság legutóbbi mérkőzésén.

Újabb gólzáporos diadalt aratott a Székelyudvarhelyi ISK-KC az ifjúsági 1-es bajnokságban. A csoportkör hazai meccsén nem volt egy súlycsoportban az ellenfél, a Nagyszebeni ISK-tól már az első pillanatoktól elhúzott a gárda, a szünetre nyolcgólos előnyt kovácsolt össze.

A második félidő is hasonlóan folytatódott, még akkor is, amikor az edző, Sipos Lóránt az olyan kézilabdázóknak is játékjogot adott, akik egy korcsoporttal fiatalabbak, a 2-eseknél játszanak.

Az ISK-KC számára annak ellenére jól alakult a hétvégi játéknap, hogy szabadnaposak voltak. A Segesvári Național vereséget szenvedett, így az udvarhelyiek az élre álltak.

Ifi 1-es bajnokság, D csoport, 16. forduló:

Székelyudvarhelyi ISK-KC–Nagyszebeni ISK 37–23 (18–10)
Gól: Csog 6, Csáli, Fekete D., Balázs, Fekete R., Mihály, 4-4, Putnoky, Vizel 3-3, Csibi, György 2-2, Bilibók 1.

Az élmezőny: 1. Székelyudvarhelyi ISK KC 36 pont/14 meccs, 2. Brassói Dinamo 35/15, 3. Segesvári Național 33/14.