Ifi 1: Gólzáporos győzelmet arattak

E-mail Nyomtatás PDF

Nem okozott semmi gondot a maximális pont begyűjtése a Székelyudvarhelyi ISK-KC-nak az ifjúsági 1-es bajnokságban.

A csoportkör 15. játéknapját rendezték vasárnap. A Székelyudvarhelyi ISK-KC Breazára utazott, ahol a helyi Tricolorul ellen lépett pályára. A csoportelsősségért küzdő csapat nagyon gyorsan elhúzott, a szünetben már tizenkét góllal vezetett.

A folytatásban sem változott a mérkőzés képe, Sipos Lóránt edző az összes benevezett kézilabdázójának megadta a játéklehetőséget. A fiúk behúzták a magabiztos győzelmet, ezzel pedig továbbra is azonos pontszámmal állnak a csoport élén a Segesvári Naţionallal.

Legközelebb február 19-én, csütörtökön 16 óra 30 perctől a városi sportcsarnokban fogadják a Nagyszebeni ISK-t.

Ifi 1-es bajnokság, D csoport, 15. forduló:

Tricolorul Breaza–Székelyudvarhelyi ISK-KC 28–44 (10–22)
Gól: György, Balázs 7-7, Csáki, Csog, Csibi 5-5, Fekete R., Putnoky, Mihály Zs. 4-4, Bilibók 2, Szakács 1.