Összefoglalás

Vissza
Nemzeti LIga, 15. forduló – 2017. december 13-án, 17 óra

60. perc: Kapusunk újabb hárítása. Kuzmanoszki még szerez egy találatot a legvégén. Nagy győzelem, legyőztük a Tordát! A végeredmény: SzKC - Potaissa 27-23.

59. perc: Da Rosa védése, Vilovszki gólja. Négy ide, egy kis ideig. 26-23

58. perc: Smiley face Kettős piros és kék lap. Dragas és Adomnicai kapott össze. Időt kér a Potaissa. 25-22

58. perc: Da Rosa véd, a játékvezetők hetest ítélnek. Kapufára dobják. Krivokapics fontos találata. 25-22

56. perc: Újabb gól üres kapuba, Vilovszki. Három ide. Gyorsan faragnak. 24-22

55. perc: Szőke labdaszerzése, üres a kapu, a félpályáról bedobja. 23-21

54. perc: Krivokapics tör be, ez is benn. Emberelőny, Thalmaier harmadik kiállítása, piros lap. 22-21

52. perc: Krivokapics hetese, bepattintja. Egyenlítenek. 21-21

50. perc: Varó is gólt dob az üres kapunkba. Voinea kiegyenlít. Csog pedig ziccert értékesít. 20-19

48. perc: Smiley face SzKC-időkérés 18-18

47. perc: Mihalcea hetesét tornázza ki a kapus. Akcióból is mellé dobja. Jön az egyenlítés. 18-18

45. perc: Dragast küldik ki két percre. Da Rosa védése. 18-17

44. perc: Szőke robog át az egész pályán, egészen a félkörig, bevágja. Időt kér a Torda. 18-16

43. perc: Smiley face Csog Vencel 17-16

42. perc: Da Rosa védése. Emberhátrányban nem tudjuk átvenni a vezetést. Kiegészültünk. 16-16

40. perc: Kovacevic kapja meg a harmadik kétperces kiállítását, így piros lap. 16-16

40. perc: Dragas találata, ráadásul emberelőnyt is kiharcol. Da Rosa a saját kapujából a másikba íveli a játékszert. 16-16

38. perc: Lehetőség az egálra, Vilovszki pattintott lövését védi a kapus. A Potaissa lő gólt. 14-16

36. perc: A legnagyobb a Potaissa előnye, három. Ghita gyorsan farag. Da Rosa védése. Vilovszki bepattintja. 14-15

34. perc: Kettős kiállítás: Kovacevic és Thalmaier. 12-14

32. perc: Csog kezd a második félidőben védelemben. Da Rosa hárít egy lövést. Krovokapics kap kétperces kiállítást. 12-13

30. perc: Kovacevic ziccere, egyenlő. Jön rá a válasz. Miénk a pihenő előtti utolsó támadás, nem tudjuk egálra hozni. Férfias, kemény küzdelem a pályán. Az eredmény is ezt tükrözi. A félidőben: SzKC - Potaissa 12-13.

29. perc: Smiley face Mihalcea Andrei ezúttal akcióból. 11-12

27. perc: Hetessel jut előnyhöz a vendégcsapat. Sőt, kettővel vezetnek. Emberelőny, Mihalcea hetese, egy közte. 10-11

25. perc: Smiley face Potaissa-időkérés. 9-9

24. perc: Kapuscsere, Saltasenka áll be. Szép akció, Szőke mehet be tisztán, nem hibázza el. Kovacevic megejti a hálóőrt. 9-9

22. perc: Vilovszki szed össze egy labdát, üres a kapu, beíveli. 7-7

21. perc: Smiley face Antonijo Kovacevic 6-7

20. perc: Dragashoz megy egy kipattanó, belövi. Első emberelőnyünk. Kimarad az első ilyen támadás. 6-7

18. perc: Először vezet a Potaissa. Varó újabb védése. Időt kér edzőnk. 5-7

16. perc: Ghita váltja Krivokapicsot, Kuzmanoszki Balázst. Kiegészülünk, Mihalcea újabb hetese. Ez benn van. 5-4

14. perc: Smiley face Uros Vilovszki 4-3

13. perc: Újabb felső léc, Krovokapics. Vilovszki szerez labdát, Mihalceát indítja, bevágja. 4-3

11. perc: Vilovszki fordul be, bepattintja. Voinea érkezik védekezésben. Mihalcea harcol ki hetest, ő is áll a vonalhoz, kapufára vágja. 3-2

9. perc: Da Rosa újabb nagy védése. Pillanatok alatt kiegyenlít a vendégcsapat. 2-2

7. perc: Smiley face Mihalcea Andrei kínaiból. 2-0

6. perc: Egyelőre a két kapusról szól az első része a találkozónak. Dragas szerzi az első találatot. Da Rosa bravúrja. 1-0

3. perc: Kimarad az első támadásunk. Telt ház a lelátókon. Védekezésben Szőke jön be Krovokapics helyett. 0-0

Mi hozzuk játékba a labdát. A kezdőcsapatunk: Da Rosa - Mihalcea, Krivokapics, Vilovszki, Balázs, Dragas, Kovacevic.

Bemutatták a csapatokat, fekete mezben játszunk mi sárgában az ellenfél.

Melegít a két együttes, a keretünkből egészségügyi problémák miatt hiányzik Viachaslav Szadovij, Tálas Huba és Makszim Baranau.

Az erdélyi kéziderbi. Egyben a 2017-es esztendő utolsó hivatalos találkozója a Székelyudvarhelyi KC számára. A Tordai Potaissa elleni párharc igazi presztízs csata. Ezúttal sem lesz másképp.