Összefoglalás

Vissza
Nemzeti LIga, 14. forduló – 2017. december 9-én, 16 óra

60. perc: Szőke találata. Szőke még egy. Kovacevic ellentámadásból. Végig vezettünk, főképp az első félidőben nagy előnyt szedtünk össze, ami kitartott a másodikra is. Fontos győzelem a Torda elleni rangadó előtt. A végeredmény: Focsani-SzkC 22-26.

57. perc: Mihalcea lövését kiüti a kapus. Túloldalt sincs gól. Kovacevic átejti a kapus feje fölött. 19-23

54. perc: Vilovszki harcol ki hetest. Mihalcea értékesíti. 19-22

52. perc: Szőke lövése a kapufáról kijön. Saldatsenka védése, indítás Kovacevicnek, aki belövi. 18-21

50. perc: Balázs az irányító. Hosszan támadunk, elveszik passzív játék miatt. Még egy gólt vág a Focsani, teljesen nyílt lett így a találkozó. 18-20

47. perc: Négyre feljött a házigaza. Eladott labda a támadásban. Ismét kihagyunk egy lehetőséget. Büntetőt értékesít az ellenlábas. Időt kér edzőnk. 17-20

44. perc: Baranau szélről nagy gólt ragaszt fel. Egy heteshez Saldatsenka jön be, nem tudja hárítani. Krivokapics kap kétperces kiállítást. 15-20

41. perc: Smiley face Uros Vilovszki 14-19

39. perc: Ghita hetest, emberelőnyt harcol ki. Baranau a felső lécre vágja. Ezúttal sem ússzuk meg kapott gól nélkül. Csog mellé zúdítja. Többet hibázunk ebben a játékrészben, igaz, hogy az előny még mindig megengedi ezt. 12-18

37. perc: Smiley face Csog Vencel 11-18

35. perc: Da Rosa jól zárja a szöget. Az első emberelőnyünk a meccsen. Baranau gyorsan ki is használja. 10-17

33. perc: Kimarad az első próbálkozásunk a második félidőben. Az ellenfélé az első találat ebben a felvonásban. Szőke lövését kitolja a kapus. 10-16

30. perc: Ghita gombagólja talpról. Remekül indítottuk a meccset, magabiztosan vezetünk. A félidőben: Focsani-SzKC 9-16.

30. perc: Baranau a kapusba lő egy hetest. Időt kér edzőnk, még 50 mp a szünetig. 9-15

27. perc: Baranau áll be, rögtön gólt szerez. 9-15

24. perc: Da Rosa védése. Kikéri második idejét is a hazai együttes. 7-14

22. perc: Smiley face Goran Kuzmanoszki 7-14

19. perc: Voineát küldik ki. Mihalcea találata. 7-13

17. perc: Szőke előtt nyílik meg a fal, ő köszöni, bemegy, bevágja. Sokkal gyorsabbak vagyunk, mint az ellenfél. Kuzmanoszki is megszerzi első gólját. 5-12

15. perc: Szadovij kínaiból vágja be, a földet érésnél megsérül, a térdéhez kapott. Úgy tűnik, nem tudja folytatni. Balátlövő nélkül maradhatunk, Milos Dragas el sem utazott, ő is lábsérüléssel bajlódik. 5-10

13. perc: Az ellenlábas vissza sem tud rendezkedni, ismét jön az SzKC-gól, Kovacevictől. Zsinórban négy találatot szereztünk, büntetőből farag a Focsani. 4-9

11. perc Krivokapics pattintós gólja. Szőke egyéni akciója is benn. Voinea a pályán, először hivatalos meccsen SzKC-mezben. Védelemben szerzett labda, Kovacevic a kapussal szemben, gól. Időt kér a házigazda. 3-8

9. perc: Smiley face Szőke Marius-Alin 3-5

7. perc: Kovacevic egymás után két ellentámadást pakol be. 2-4

5. perc: Tálas harcol ki hetest, Mihalcea értékesíti. 2-2

3. perc: Da Rosa védése, támadásban Krivokapics érkezik. Mihalcea jegyzi az első gólt, rögtön jön a válasz rá. 1-1

Az ellenfél hozza játékban a labdát. A kezdőcsapatunk: Da Rosa - Kovacevic, Szadovij, Tálas, Vilovszki, Szőke, Mihalcea.

Remek hangulat a sportcsarnokban, sok néző. Kék mezben játszanak a hazaiak, fehérben az udvarhelyi együttes.

Ősszel a nyitófordulóban 25-23-ra az SzKC nyert. Az eddigi összes hivatalos meccsen mi diadalmaskodtunk. Most is a három pontért utaztunk el.

A mi találkozónk indítja a Nemzeti Liga alapszakaszának odavágóit. Még nem vonul téli szünetre a mezőny, a 14. fordulóban a Székelyudvarhelyi KC a CSM Focsani otthonában vendégszerepel.