Összefoglalás

Vissza
Román Kupa, nyolcaddöntő – 2017. december 6-án, 17 óra

60. perc: Egy szép kombináció, Vilovszki a kapusba dobja. Hatalmas szívvel, remek kapusteljesítménnyel, nagy odaadással megvertük a bajnokot. A végeredmény: Dinamo-SzKC 29-31.

60. perc: Smiley face SzKC-időkérés 29-31

59. perc: Saldatsenka nagy napja, sokadik nagy bravúrja. Krivokapics találata. 29-31

58. perc: Saldastenka zárja a szöget. Hosszas támadás végén Krivokapics betalál. Újból egál, kiegészülünk. Ghita gólja. 29-30

56. perc: Smiley face Uros Vilovszki 28-28

55. perc: Egyenlít a Dinamo, Dragas gólja. Jön a válasz. Lejárt a kiállítás. 28-28

53. perc: Smiley face Tálas Huba 26-27

53. perc: Ezúttal Krivokapics játssza meg Vilovszkit, a beállónk nem hibázza el. 26-27

52. perc: Megvolt az esély, hogy visszavegyük a vezetést, Dragas nagy passza Vilovszkinak, kapufára bombázta. 26-26

50. perc: Saldatsenka védése. Krivokapics kiegyenlít. 26-26

49. perc: Dragas harcol ki hetest, Mihalcea bevágja. Időt kér a Dinamo. 26-25

47. perc: Smiley face Antonijo Kovacevic 26-24

46. perc: Milhacea labdaszerzése, bevágja a ziccert. 25-23

44. perc: Saldatsenka ziccert fog. Támadásainkat nem tudjuk értékesíteni, sőt gyorsan elszórjuk. Ezt büntetik. Kovacevic farag a hátrányból. 24-22

42. perc: Kapusunk újabb bravúrja, Kovacevic gólja. 22-21

40. perc: Saldatsenka bravúrja, Ghita találata. 22-20

38. perc: Smiley face Ghiță Radu Cristian 22-19

38. perc: Szadovij lövését blokkolják. Sokkal jobban játszik a házigazda, mint az első félidőben. Pillanatok alatt elhúzott. 22-18

35. perc: Zsinórban háromszor eredményes a címvédő. Saldatsenka védése. Szőke a kapusba, ellentámadás, megvan a negyedik Dinamo-gól is. Időt kér edzőnk. 21-18

33. perc: Emberelőnnyel indul még a második játékrész, mivel viszont a fővárosiak kezdik, ez le is jár mire támadhatunk. Átveszi a vezetést az ellenlábas. 19-18

30. perc: Egyenlít a fővárosi gárda, még marad azonban annyi idő, hogy Vilovszki egyet vágjon. Jól játszunk az aranyérmessel szemben, szinte az egész játékrész alatt vezettünk. A félidőben. Dinamo-SzKC 17-18.

29. perc: Dragas bombagólja. A következő támadásnál újból betalál a szerb átlövőnk, ráadásul egy emberelőnyt is kiharcol. 16-17

28. perc: Mihalcea szélről, gyorsan jön a válasz. 15-15

27. perc: Kuzmanoszki először a pályán ezen a meccsen, rögtön gólt is szerez. Szadovij mellé bombázza. Büntetőből kiegyenlít az ellenlábas. 14-14

25. perc: Balázs csapja be Komogorovot, a kapus mellett belövi. Feljönnek egyre a hazaiak, időt is kér edzőnk. 12-13

23. perc: Gyors ellentámadás, Balázs értékesíti. Baranau kap kétperces kiállítást. 9-12

22. perc: Szadovij váltja Dragast. Vilovszki ötnél jár. Baranau is bejön. 8-11

20. perc: Csog a pályán. Újabb szép passz Balázstól Vilovszkinak, ezúttal a felső lécről kifelé pattan. A soron következő támadásnál javít beállónk. Krovokapics szemtelen gólja. 7-10

17. perc: Da Rosa újabb hárítása. Balázs nagy passza Vilovszkinak, aki befordul, nincs kegyelem. 4-8

15. perc: Da Rosa védése. Vilovszkinak szép bejátszás, bevágja. Dragas is megszerzi a második találatát. 4-7

13. perc: Szőkét Balázs váltja, védekezésben Tálas jön be. Ghita helyett Krivokapics. Miénk az első emberelőny. Dragas gyorsan értékesíti is a lehetőséget. 3-5

11. perc: Kapufáról pattan ki, abból indulhat Kovacevic, magabiztosan értékesíti. Időt kér a Dinamo. 2-4

9. perc: Jól védekezik mindkét gárda, így egyelőre kevés a gól. Vilovszki bepattintja. 1-3

6. perc: Ötfős udvarhelyi szurkolótábor a helyszínen, jól hallatszik biztatásuk, hiszen nagyon kevesen vannak a lelátókon. Ghita góljával vezetünk. 1-2

4. perc: Mihalcea hetesből kiegyenlít. 1-1

2. perc: Gjita próbálkozását védi a kapus, a lerohanásból a hazaiak szerzik az első találatot. 1-0

Mi hozzuk játékban a labdát. A kezdőcsapatunk: Da Rosa - Mihalcea, Ghita, Szőke, Vilovszki, Dragas, Kovacevic.

Kicsit csúszik a kezdés, még csak most mutatják be a csapatokat. Fekete mezben játszunk mi, pirosban a hazaiak. Csupán 12 játékost nevezett az ellenfél, nálunk visszakerült a keretbe Fekete, Buzogány maradt itthon.

Egy győzelem esetén helyet cserélünk a címvédővel, a többi találkozó alakulásától függően akár a dobogóra is felléphetünk.

Zárul a Nemzeti Liga alapszakaszának fele, azaz az odavágók sorozata. A Székelyudvarhelyi KC idegenben, a Bukaresti Dinamónál játszik.