Összefoglalás

Vissza
Nemzeti Liga, 12. forduló – 2017. november 23-án, 18.30

60. perc: Ghita és Tálas gólja, húsz közte. Buzogány védése. Az utolsó találat a vendégeké. Sima diadalt arattunk. A végeredmény: SzKC - Poli Iasi 39-20.

57. perc: Mihalcea ellentámadásból. Fekete kap kétperces kiállítást. Az ötödik hetest hagyja ki az ellenfél, öt lehetségesből. 37-19

55. perc: Smiley face Balázs Botond 36-19

54. perc: Mihalcea találata. Kettős emberhátrányban, Csogot küldik ki. 35-19

52. perc: Smiley face Fekete Róbert. 34-18

50. perc: Balázs találata, ráadásul egy kiállítást is kiharcol. 34-18

48. perc: Smiley face Antonijo Kovacevic 33-18

47. perc: Smiley face Milorad Krivokapics 33-18

45. perc: Fekete, Kovacevic és Kuzmanoszki talál be. 32-17

42. perc: Kuzmanoszki gólja. Buzogány védése. Fekete találata után Poli időkérés. 29-16

39. perc: Smiley face Antonijo Kovacevic 27-14

37. perc: Két vendéggólt Vilovszki tör meg. 26-14

34. Vilovszki, Kovacevic és Dragas találatai. 25-12

32. perc: Sorcsere a második játékrészre: Buzogány - Kovacevic, Dragas, Kuzmanoszki, Vilovszki, Fekete, Mihalcea a pályán, támadásba Krivokapics érkezik. Vilovszki találata. 22-11

30. perc: Tálas visszaállítja a tízgólos különbséget. Nincs egy súlycsoportban a két gárda. Ez az eredményen is meglátszik. A félidőben: SzKC - Poli Iasi 21-11.

29. perc: Smiley face Balázs Botond 19-9

27. perc: Smiley face Csog Vencel 18-9

27. perc: Még egyet bevág Ghita. Szadovij bombagólja. 18-9

24. perc: Smiley face Ghiță Radu Cristian 16-9

23. perc: Smiley face SzKC-időkérés. 15-9

22. perc: Da Rosa védései. A támadások most kimaradnak. 15-8

20. perc: Baranau negyedik találata. Az ötödiket hetesből jegyzi. 15-7

17. perc: Tálas és Baranau gyorsan bevág kettőt. 13-7

16. perc: A kezdeti gólgyártás után most egy kis megtorpanás. 11-7

13. perc: Tálas kap jó labdát, bepattintja. Baranau szélről tekeri be. 11-6

11. perc: Smiley face Csog Vencel 9-5

10. perc: Buzogány hetest hárít. Ghita próbálkozását is védik. 8-5

8. perc: Smiley face Szadovij gólja után Poli időkérés. 8-4

7. perc: Buzogány jön be egy heteshez, a kapufára dobják. Csog és Baranau gólja. 7-4

5. perc: Csog újabb találata. Ghita talpról. Da Rosa védése. 5-3

3. perc: Smiley face Csog Vencel 3-2

3. perc: Az ellenfél szerzi az első gólt, Szadovij egyenlít. Aztán ezt teszi Tálas is. 2-2

A kezdőcsapatunk: Da Rosa - Baranau, Ghita, Tálas, Balázs, Szadovij, Csog. Mi hozzuk játékba a labdát.

Bemutatták a csapatokat, zöld mezben játszunk mi, kékben a vendégek. Telt ház, több mint ezren a lelátókon.

Ez lesz az első találkozó a két klub között, ez nem is csoda, hiszen a Poli idén jutott fel az élvonalba.

Melegít a két együttes a sportcsarnokban, a keretünkből ezúttal Szőke Marius maradt ki.

Papíron a legkönnyebb mérkőzésnek ígérkezik, a Székelyudvarhelyi KC a Poli Iasi együttesét fogadja. Eddig a vendégek egyetlen pontot sem gyűjtöttek. Persze, tudjuk, a legnehezebb a kötelező feladatok teljesítése.