Összefoglalás

Vissza
Nemzeti Liga, 11. forduló – 2017. november 16-án, 17.30 óra

60. perc: Vége a mérkőzésnek, nagyon sima győzelmet arattunk a fővárosiakkal szemben. Az idény eddigi legjobb játékával. A végeredmény: SzKC - CSM Bukarest. 32-23.

59. perc: Állva ünnepel a közönség. Buzogány védése. Szadovij nagy gólt akaszt fel. 32-23

57. perc: Smiley face Csog Vencel és Tálas Huba találatai. 31-21

56. perc: Smiley face Vjacseszlav Szadovij 29-20

55. perc: Smiley face SzKC-időkérés 28-19

54. perc: Smiley face Antonijo Kovacevic 28-18

54. perc: Pár másodpercig kettős emberelőnyben. 27-18

53. perc: Smiley face Vjacseszlav Szadovij bombagólja. 27-18

52. perc: Saldatsenka védése. Emberelőnyben játszhatunk ismét. Csog hetest értékesít. 26-18

50. perc: Smiley face Időkérés CSM. 25-18

49. perc: Smiley face Csog Vencel 25-18

48. perc: Két fővárosi találat. Emberelőnyben. 25-18

46. perc: Szőke emberhátrányból. 25-16

45. perc: Smiley face Antonijo Kovacevic 24-16

43. perc: Jól kijöttünk az emberhátrányból, ahogy visszajött Mihalcea be is talált. Időt kér a CSM. 24-16

40. perc: Smiley face Mihalcea Andrei 23-16

39. perc: Smiley face Milos Dragas és Kovacevic 23-15

37. perc: Smiley face Ghiță Radu Cristian 21-15

35. perc: Smiley face Mihalcea gól, majd kiállítás Uros Vilovszki. Saldatsenka védése. 20-13

33. perc: Smiley face Uros Vilovszki 19-13

33. perc: Saldatsenkával a kapuban indítjuk a második felvonást. Csog és Ghita is a pályán. Heteset végezhetett el mindkét gárda, a miénket Mihalcea értékesítette. Emberelőnyben játszhatunk. 18-13

30. perc: Vilovszki talál be még a szünet előtt. Remek első félidőn van túl csapatunk, eddig a legjobb kézilabdát mutattuk. A félidőben: SzKC - CSM Bukarest. 17-12.

29. perc: Smiley face Antonijo Kovacevic 16-12

28. perc: Kapust cserélünk, Da Rosa váltja Buzogányt. Szadovij bombagólja. 15-12

27. perc: Smiley face Időkérés SzKC. 14-10

25. perc: Mezőnyjátékosra cseréli kapusát a vendégcsapat. Ezzel próbál visszajönni a meccsbe. Egyelőre sikertelenül. Vilovszki harcol ki hetest. Baranau belövi. 14-9

22. perc: Smiley face Goran Kuzmanoszki 13-8

21. perc: Szadovij, Baranau és Kuzmanoszki jönnek be. Utóbbi emberhátrányban talál be. 12-8

19. perc: Smiley face Uros Vilovszki 11-7

18. perc: Kovacevic gólja. Időt kér a CSM. 10-6

17. perc: Saldatesenka jön be egy hetesre, a kapufára dobják. Vilovszki ellentámadást értékesít. 9-6

15. perc: Balázs alaposan becsapja védőjét, a hálóba helyezi a labdát. 8-5

13. perc: Smiley face Mihalcea Andrei 7-5

13. perc: Smiley face Milos Dragas 6-4

11. perc: Smiley face Balázs Botond 5-3

10. perc: Szőke helyett Balázs irányít. Kovacevic a beálló posztról pattintja be. 4-3

7. perc: Smiley face Mihalcea Andrei 3-2

5. perc: Szőke ellépi. Kiegyenlít a CSM. 2-2

3. perc: Szőke szerzi a találkozó első gólját. Védekezésben Tálas érkezik. Ellentámadásból Kovacevic eredményes. 2-0

Mi hozzuk játékba a labdát, a kezdőcsapatunk: Buzogány - Mihalcea, Krovokapics, Vilovszki, Szőke, Dragas, Kovacevic.

Telt ház a sportcsarnokban, bemutatták a csapatokat. Fekete mezben játszunk mi, kékben a vendégek.

Akárcsak az elmúlt találkozón, ezúttal is Fekete Róbert maradt ki a keretből, három kapust neveztünk.

Két hazai döntetlent követően ezúttal a győzelemben bízik csapatunk. Amivel akár a tabella második helyére jöhetünk fel.

A régi és az új Székelyudvarhelyi KC-edző csatája a mai. A városi sportcsarnokban a Bukaresti CSM-yel néz farkasszemet együttesünk a Nemzeti Liga tizedik játéknapján.