Összefoglalás

Nemzeti Liga, 9. forduló – 2017. november 5-én, 18 óra

30. perc: A szünet előtti utolsó percben itt is, ott is kimaradnak a lehetőségek. Kiegyensúlyozott mérkőzés, az eredményjelző is ezt tükrözi. A félidőben: Suceava - SzKC 15-15.

29. perc: Smiley face SzKC. 15-15

29. perc: Smiley face Vjacseszlav Szadovij megvan a harmadik is. 15-15

28. perc: Szadovij váltja Dragast, a csere jónak bizonyult, rögtön két bombát küld a kapura. 15-14

26. perc: Krivokapics és Kovacevic gólja. 12-12

24. perc: Nem voltunk sokat hátrányban, az ellenféltől is kiküldenek egyet. 11-10

23. perc: Dragas zsinórban harmadik találata, védekezésben két percet kap. 10-10

21. perc: Smiley face Milos Dragas 8-9

19. perc: Smiley face CSU Suceava. 6-8

19. perc: Da Rosa védése, Dragas is feliratkozik a góllövőlistára. 6-8

17. perc: Első emberelőny a miénk, Krivokapics találatával visszavesszük a vezetést. 6-7

15. perc: Smiley face Makszim Baranau belövi a hetest. 6-6

14. perc: Smiley face Milorad Krivokapics 5-5

12. perc: Kimarad egy hetes, Mihalcea a kapusba dobja. 4-4

10. perc: Smiley face Uros Vilovszki 3-4

9.perc: Az első hetest az ellenfél dobhatta, értékesítették, lerohanásból kiegyenlítenek. 3-3

7. perc: Da Rosa két védése, Mihalcea ellentámadásból eredményes. 1-3

5. perc: Smiley face Antonijo Kovacevic 1-2

3. perc: A hazaiak szerzik az első gólt, Kivokapics egyenlít. 1-1

Az ellenfél hozta játékba a labdát. A kezdőcsapatunk: Da Rosa - Mihalcea, Krivokapics, Szőke, Vilovszki, Dragas, Kovacevic.

Pár percet csúszik a kezdés, még most mutatják be a csapatokat, telt ház a mintegy 400 nézőt befogadó sportcsarnokban.

Zöld mezben játszunk mi, fehérben a házigazdák.

Mindhárom kapust nevezték a mérkőzésre, mivel Saldatsenka kisebb sérüléssel bajlódik, így Fekete maradt ki a keretből.

A legutóbbi idegenbeli meccsen megtörtük a jeget, nyerni tudtunk. Most is fontos a három pont megszerzése, hogy ne szakadjunk le az élmezőnytől.

Több mint kéthetes szünetet követően folytatódik a Nemzeti Liga. A Székelyudvarhelyi KC idegenben, a CSU Suceava otthonában lép pályára.