Összefoglalás

Vissza
Nemzeti Liga, 8. forduló – 2017. október 19-én, 18.15 óra

60. perc: Kiegyenlítenek, még maradt pár másodperc a támadásra. Időntúli szabaddobás, fölé megy. A végeredmény: SzKC - Konstanca 25-25.

60. perc: Mihalcea előtt nyílik meg a terület, ő bevágja. Most a Konstanca kér időt. Még 28 mp. 25-24

60. perc: Smiley face SzKC-időkérés, 41 mp még a lefújásig. 24-24

59. perc: Saldatsenka húz le egy átlövést. 24-24

58. perc: Belemenés Dragasnál. 24-24

57. perc: Mindkét oldalon egy-egy védés. 24-24

55. perc: Smiley face Saldatsenka hetest véd, időkérés. 24-24

53. perc: Smiley face Ghiță Radu Cristian 24-23

51. perc: Smiley face Goran Kuzmanoszki 23-22

50. perc: Smiley face Makszim Baranau hetest értékesít. 22-22

49. perc: Smiley face Balázs Botond alaposan becsapja a védőt. 21-21

47. perc: Kiállítanak egy kosntancai játékost is, így egyenlően a két gárda a játéktéren. 20-20

45. perc: Smiley face Antonijo Kovacevic 20-20

44. perc: Hosszasan támad a vendégcsapat, lejár a kiállításuk, ráadásul a legvégén gólt is kapunk. 20-20

42. perc: Ghita találata, első emberelőnyünk. 20-19

40. perc: Nem tudunk elszakadni az ellenlábastól, továbbra is szoros a találkozó. 19-19

38. perc: Smiley face Goran Kuzmanoszki 19-17

36. perc: Smiley face Ghiță Radu Cristian 18-17

34. perc: Smiley face Makszim Baranau hetesből. 17-16

33. perc: Saldatsenka jön egy hetesre, nem tudja hárítani. 16-16

31. perc: Elkezdődik a második játékrész, egyébként telt ház a sportcsarnokban. Baranau hetest értékesít. 16-15

30. perc: A sípszó előtt még Szőke bepattint egyet. Kiegyensúlyozott találkozó, többnyire mi voltunk előnyben, az ellenlábas rendre egálra hozta. A félidőben: SzKC - Konstanca 15-15.

29. perc: Ismét egyenlő, büntetőből talált be az ellenfél. 14-14

27. perc: Smiley face Vjacseszlav Szadovij 14-13

26. perc: Kuzmaniszki talpról, Mihalcea ellentámadásból eredményes. 13-11

25. perc: Smiley face Antonijo Kovacevic 11-11

23. perc: Smiley face SzKC. 10-10

22. perc: Tálas jön védelemben. Dragas lövését hárítják. Da Rosa védése. Kumanoszki találata. 10-9

19. perc: Egyenlít az ellenlábas. Kuzmanoszki, Mihalcea és Ghita a pályán. 9-9

17. perc: Da Rosa a kapunkban, rögtön védéssel mutatkozik be. Kovacevic a beálló pozícióból pattintja be. 9-8

15. perc: Smiley face Szőke Marius-Alin. 8-7

15. perc: Smiley face Milos Dragas ellentámadásból is. 8-7

14. perc: Smiley face Milos Dragas negyedik gólja. 7-7

13. perc: Először vezet a Konstanca. 6-7

12. perc: Smiley face Milos Dragas 6-5

11. perc: Eladott labda támadásban, egyenlő. 5-5

10. perc: Gyorsan bevág kettőt az ellenfél. 5-4

9. perc: Smiley face Időkérés Konstanca. 5-2

9. perc: Smiley face Uros Vilovszki 5-2

8. perc: Smiley face Makszim Baranau hetesből. 4-2

8. perc: Hetessel egyenlít az ellenfél, Dragas nagy gólt vág. 3-2

6. perc: Saldatsenka két védése, Szőke a kapufára vágja. 2-1

4. perc: Smiley face Milos Dragas 2-1

2. perc: Smiley face Milorad Krivokapics 1-0

A vendégek hozzák játékba a labdát. A kezdőcsapatunk: Saldatsenka - Baranau, Szőke, Dragas, Balázs, Vilovszki, Kovacevic.

Bemutatták a csapatokat, fekete mezben játszunk mi, szürkében az ellenlábas.

Rangadó a javából, a Székelyudvarhelyi KC rendre parázs csatát játszott a Konstancai HC ellen. Elég megemlíteni, hogy tavaly a rájátszás első körében a tengerpartiak ütöttek el a továbbjutástól.